MFR-12FTE52-15R
MFR.Part #
MFR-12FTE52-15R
JLCPCB Part #
C172893
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 167mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS