MFR50SFRF52-2M7
MFR.Part #
MFR50SFRF52-2M7
JLCPCB Part #
C1754218
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS