MFR50SFRF52-220R
MFR.Part #
MFR50SFRF52-220R
JLCPCB Part #
C1746075
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS