MFR50SFBF52-220K
MFR.Part #
MFR50SFBF52-220K
JLCPCB Part #
C1372325
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS