RT1206WRC071K2L
MFR.Part #
RT1206WRC071K2L
JLCPCB Part #
C3937835
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS