MFR50SFBE52-750R
MFR.Part #
MFR50SFBE52-750R
JLCPCB Part #
C1372472
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS