MFR50SFBE52-562R
MFR.Part #
MFR50SFBE52-562R
JLCPCB Part #
C1372014
Description
-55℃~+155℃ 500mW 562Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS