MFR50SFBE52-1K3
MFR.Part #
MFR50SFBE52-1K3
JLCPCB Part #
C1372818
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS