MFR50SFBE52-1K02
MFR.Part #
MFR50SFBE52-1K02
JLCPCB Part #
C1372555
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS