MFR50SDRE52-36K5
MFR.Part #
MFR50SDRE52-36K5
JLCPCB Part #
C3461701
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS