MFR50SDRE52-33R6
MFR.Part #
MFR50SDRE52-33R6
JLCPCB Part #
C3521047
Description
-55℃~+155℃ 33.6Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS