MFR50SDRD52-45K3
MFR.Part #
MFR50SDRD52-45K3
JLCPCB Part #
C1753460
Description
-55℃~+155℃ 45.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS