MFR50SDRD52-43K2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SDRD52-43K2
JLCPCB Part #
C1752991
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 43.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS