MFR3WSFTE73-68K
MFR.Part #
MFR3WSFTE73-68K
JLCPCB Part #
C173129
Description
-55℃~+155℃ 3W 68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS