MFR2WSFTF52-7K68
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-7K68
JLCPCB Part #
C3558453
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS