MFR2WSFTF52-19K1
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-19K1
JLCPCB Part #
C1382615
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS