MFR25SFTF52-475R
MFR.Part #
MFR25SFTF52-475R
JLCPCB Part #
C3401675
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS