MFR25SFRF52-4K99
MFR.Part #
MFR25SFRF52-4K99
JLCPCB Part #
C1743912
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS