MFR25SDRF52-392K
MFR.Part #
MFR25SDRF52-392K
JLCPCB Part #
C3379611
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS