MFR25SDRF52-29K4
MFR.Part #
MFR25SDRF52-29K4
JLCPCB Part #
C3430004
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS