MFR1WSFTE52-200K
MFR.Part #
MFR1WSFTE52-200K
JLCPCB Part #
C172929
Description
-55℃~+155℃ 1W 200kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS