MFR1WSFRF52-18K2
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-18K2
JLCPCB Part #
C3571181
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS