MFR1WSFRE52-261K
MFR.Part #
MFR1WSFRE52-261K
JLCPCB Part #
C1753413
Description
-55℃~+155℃ 1W 261kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS