MFR1WSFRE52-16K2
MFR.Part #
MFR1WSFRE52-16K2
JLCPCB Part #
C1751654
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS