MFR1WSFBE52-82R5
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-82R5
JLCPCB Part #
C1377459
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 82.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS