MFR1WSFBE52-5R62
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-5R62
JLCPCB Part #
C1385046
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.62Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS