MFR1WSFBE52-1R82
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-1R82
JLCPCB Part #
C1385454
Description
-55℃~+155℃ 1.82Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS