MFR1WSFBE52-15R8
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-15R8
JLCPCB Part #
C1377482
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS