MFR100FTF73-392K
MFR.Part #
MFR100FTF73-392K
JLCPCB Part #
C1385262
Description
-55℃~+155℃ 1W 392kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS