MFR100FTF73-38R3
MFR.Part #
MFR100FTF73-38R3
JLCPCB Part #
C1385784
Description
-55℃~+155℃ 1W 38.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS