MFR100FRF73-97R6
MFR.Part #
MFR100FRF73-97R6
JLCPCB Part #
C3382332
Description
-55℃~+155℃ 1W 97.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS