MFR100FRF73-29R4
MFR.Part #
MFR100FRF73-29R4
JLCPCB Part #
C1764346
Description
-55℃~+155℃ 1W 29.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS