MFR100FRE52-6K04
MFR.Part #
MFR100FRE52-6K04
JLCPCB Part #
C1761105
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.04kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS