MFR100FRE52-52K3
MFR.Part #
MFR100FRE52-52K3
JLCPCB Part #
C3437204
Description
-55℃~+155℃ 1W 52.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS