MFR100FRE52-38K3
MFR.Part #
MFR100FRE52-38K3
JLCPCB Part #
C1759852
Description
-55℃~+155℃ 1W 38.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS