MFP50SBRD52-62K6
MFR.Part #
MFP50SBRD52-62K6
JLCPCB Part #
C3492295
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS