MFP50SBRD52-4K93
MFR.Part #
MFP50SBRD52-4K93
JLCPCB Part #
C3472050
Description
-55℃~+155℃ 4.93kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS