MFP50SBRD52-27K7
MFR.Part #
MFP50SBRD52-27K7
JLCPCB Part #
C1773357
Description
-55℃~+155℃ 27.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS