MFP50SBRD52-12K3
MFR.Part #
MFP50SBRD52-12K3
JLCPCB Part #
C1774728
Description
-55℃~+155℃ 12.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS