MFP50SBBE52-1K01
MFR.Part #
MFP50SBBE52-1K01
JLCPCB Part #
C1393894
Description
-55℃~+155℃ 1.01kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS