MFP25SBRD52-1K
MFR.Part #
MFP25SBRD52-1K
JLCPCB Part #
C1778265
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS