MFP25SBBE52-490R
MFR.Part #
MFP25SBBE52-490R
JLCPCB Part #
C3387534
Description
-55℃~+155℃ 250mW 490Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS