MFP25SBBE52-2K5
MFR.Part #
MFP25SBBE52-2K5
JLCPCB Part #
C1397305
Description
-55℃~+155℃ 2.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS