MFP200BBE73-225R
MFR.Part #
MFP200BBE73-225R
JLCPCB Part #
C1405109
Description
-55℃~+155℃ 225Ω 2W Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS