MFP1WSBRD52-10K3
MFR.Part #
MFP1WSBRD52-10K3
JLCPCB Part #
C3394286
Description
-55℃~+155℃ 10.3kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS