MF0207FTE52-1R74
MFR.Part #
MF0207FTE52-1R74
JLCPCB Part #
C1379532
Description
-55℃~+155℃ 1.74Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS