MF0207FTE52-1R18
MFR.Part #
MF0207FTE52-1R18
JLCPCB Part #
C1379071
Description
-55℃~+155℃ 1.18Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS