MF0207FRE52-82R
MFR.Part #
MF0207FRE52-82R
JLCPCB Part #
C3530262
Description
-55℃~+155℃ 600mW 82Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS