MF0207FRE52-604K
MFR.Part #
MF0207FRE52-604K
JLCPCB Part #
C1744513
Description
-55℃~+155℃ 600mW 604kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS