MF0207FRE52-22R1
MFR.Part #
MF0207FRE52-22R1
JLCPCB Part #
C3574197
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS